Kategorie

Najazdy samochodowe 8000kg PM-NZS-8T

Krótki przegląd

Sugerowana cena detaliczna: 279zł brutto

Opakowanie zbiorcze:

Więcej szczegółów

Waga z opakowaniem: 10  kg

Add to wishlist

Dane techniczne

 • Materiał wykonania: HDPE (polietylen wysokiej gęstości)
 • Maksymalny udźwig: 8 T
 • Wysokość: 180 mm
 • Długość: 905 mm
 • Szerokość: 265 mm
 • Waga netto: 9,4 kg

Najazdy charakteryzują się stabilną i wytrzymałą nieodkształcającą i nie pękającą konstrukcją, sporą długością i szerokością pasującą do większości aut osobowych, łagodnym kątem najazdu oraz gumowymi podkładkami, które w przeciwieństwie do innych produktów na rynku występują w większej ilości (aż sześciu), co zapewnia bezpieczny najazd kołami na platformy bez przesuwania ich kołami. Wysoki ogranicznik nie pozwoli na przypadkowe zjechanie z końca najazdu

 1. Uniwersalność Zastosowań: Najazdy samochodowe z HDPE (high density polyethylene) są wszechstronne, idealne do stosowania w różnych miejscach, takich jak parkingi, magazyny, czy strefy załadunkowe.
 2. Łatwa Instalacja i Przenoszenie: Lekkość materiału ułatwia transport, instalację oraz ewentualne przenoszenie najazdów, co jest korzystne w przypadku zmieniających się potrzeb logistycznych.
 3. Antypoślizgowość i Bezpieczeństwo: Dzięki specjalnej powierzchni, najazdy zapewniają skuteczną przyczepność opon samochodowych, co podnosi poziom bezpieczeństwa podczas manewrów.
 4. Odporność na Czynniki Atmosferyczne: Najazdy z HDPE są odporne na warunki atmosferyczne, co sprawia, że są trwałe i nie ulegają korozji, co jest istotne zwłaszcza na zewnątrz.
 5. Łatwość Utrzymania Czystości: Materiał jest łatwy do czyszczenia, co minimalizuje czas i koszty związane z utrzymaniem najazdów w czystości, co jest istotne w obszarach o wysokim ruchu pojazdów.
 6. Niskie Koszty Utrzymania: Najazdy wymagają minimalnej konserwacji, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji w dłuższej perspektywie czasowej.
 7. Zrównoważone Materiały: HDPE, używane do produkcji najazdów, jest materiałem ogromnie wytrzymałym i przyjaznym dla środowiska, co sprawia, że korzystanie z tych rozwiązań wspiera zrównoważone praktyki.

Gumy antypoślizgowe

6 gum antypoślizgowych umieszczonych pod najazdami samochodowymi pełni kluczową rolę w zabezpieczaniu przed poślizgiem, zapewniając dodatkową przyczepność do nawierzchni. Ta innowacyjna konstrukcja zwiększa bezpieczeństwo operacji logistycznych, eliminując ryzyko utraty kontroli nad pojazdem, zwłaszcza w trudnych warunkach atmosferycznych.