Kategorie

Zestaw noży 6 elementów (noże kuchenne + blok) PM-ZNK-5-G

Krótki przegląd

Sugerowana cena detaliczna: 59zł brutto

Więcej szczegółów

Waga z opakowaniem: 1.2  kg


PM-ZNK-5-G

Add to wishlist

Zestaw noży marki POWERMAT, model PM-ZNK-5-G. Noże wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, pokryte domieszką ceramiki, ostrzone laserowo. Noże nie wymagają ponownego ostrzenia przez długi czas. Dużo bardziej odporne na uszkodzenia niż noże w całości ceramiczne. Powłoka ceramiczna nie wchodzi w reakcję z substancjami i witaminami zawartymi w owocach i warzywach, zachowując tym samym ich wartości odżywcze i smakowe. Krojona żywność nie przykleja sie do noży, co ułatwia krojenie.

Uniwersalne przeznaczenie: Noże idealne do używania na co dzień. Dzięki materiałowi i technologii wykonania noże są wyjątkowo ostre i twarde – poradzą sobie z mocno dojrzałym pomidorem, wypieczonym chlebem, miękkim serem oraz wieloma innymi produktami.

W zestawie:

  • 1. Nóż do skrobania 3,5"
  • 2. Nóż do obierania 5"
  • 3. Nóż do uniwersalny do krojenia 8"
  • 4. Nóż do chleba z ząbkami 8"
  • 5. Nóż szefa kuchni (do siekania) 8"
  • 6. Elegancki blok na noże.

Główne cechy:

- Nie szkodzą zdrowiu w odróżnieniu od noży metalowych, ceramika jest neutralna na witaminy w owocach i warzywach. Dzięki czemu wszystkie witaminy są pełnowartościowe.

- Nowoczesny Design - wzorowane na ergonomii uchwytu oraz precyzji trzymania. Wytrzymała i odporna na działanie większości czynników chemicznych oraz niskich i wysokich temperatur profilowana rękojeść z antypoślizgowym wzorem gwarantuje najwyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

- Nic do nich nie przywiera! Ostrze jest wyjątkowo gładkie, dlatego pokarm do niego nie przywiera.

Blok na noże doda elegancji Twojej kuchni oraz u praktyczni i przyspieszy ich schnięcie po umyciu.

Produkty powiązane