Kompresor olejowy PM-KO-24T

Sugerowana cena detaliczna 399.00 zł brutto
 • Obserwuj produkt:
 • Kod: PM0684
 • Producent: Powermat
 • Kod producenta: 5902565276829
 • Waga: 22 kg
 • Dostępność: Dostępny Dostępny  (163 szt.)

Okres gwarancji producenta: 24 miesiące dla konsumentów / 12 miesięcy dla firm
Kod CN: 84148022
Napięcie zasilania [V]: 230

DANE TECHNICZNE:

 • Zasilanie - 230 V / 50 Hz
 • Moc silnika - 1,85 kW / 2 KM
 • Obroty - 2850 /min
 • Wydajność efektywna - 206 l/min
 • Pojemność zbiornika - 24 l
 • Maksymalne ciśnienie wyjściowe - 8 bar
 • Waga netto - 17,8 kg
 • Wymiary produktu (dł. / szer. / wys.): 54 cm x 32,5 cm x 58,5 cm
 • Poziom mocy akustycznej LWA - 97 dB (A)

Nasze kompresory posiadają wszelkie wymagane certyfikaty oraz zostały przebadane w laboratorium EUROPEJSKIEJ JEDNOSTKI NOTYFIKOWANEJ, co wyróżnia nas spośród wielu innych producentów na rynku. Kompresory można zgłosić do Urzędu Dozoru Technicznego.

WYDAJNA SPRĘŻARKA

Jednotłokowa sprężarka wytwarza ciśnienie do 8 bar i efektywną wydajność 206 l/min. Napędzana silnikiem 1,85 kW (2 KM), zapewnia niezawodność i wysoką efektywność pracy.

NIEZAWODNA KONSTRUKCJA

Maszyna posiada żeliwny cylinder, który skutecznie rozprasza ciepło, zapobiegając przegrzewaniu. Miedziane przewody dodatkowo zwiększają niezawodność. Idealna do lakierowania, przedmuchiwania, pompowania i oczyszczania.

REGULATOR CIŚNIENIA

Wyposażona w dwa wyjścia na szybko-złączach „EURO”, regulowane zintegrowanym reduktorem. Manometry pokazują ciśnienie robocze i ciśnienie w zbiorniku.

ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA I WYŁĄCZNIK CIŚNIENIOWY

Wyłącznik ciśnieniowy automatycznie wyłącza sprężarkę przy 8 bar, a zawór bezpieczeństwa chroni przed nadmiernym wzrostem ciśnienia. Ocynkowany zbiornik i zawór spustowy chronią przed korozją.

MOBILNOŚĆ I WYGODA

Wytrzymałe koła z gumową powłoką i dodatkowy uchwyt transportowy ułatwiają przemieszczanie kompresora. Dostarczane bez zalanego oleju, co zapewnia bezpieczny transport. Olej do pierwszego użycia w osobnej butelce.

CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

Kompresory posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i przeszły rygorystyczne testy w laboratorium EUROPEJSKIEJ JEDNOSTKI NOTYFIKOWANEJ. Możliwość zgłoszenia urządzenia do Urzędu Dozoru Technicznego.

WYDAJNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Wydajna sprężarka

Jednotłokowa sprężarka zapewnia wytworzenie w zbiorniku ciśnienia o wartości 8 bar oraz wydajność efektywną na poziomie 206 l/min. Sprężarka napędzana jest silnikiem elektrycznym o mocy 1,85 kW / 2 KM.

Niezawodna konstrukcja

Masywny cylinder kompresora wykonany jest z żeliwa, zapewnia to wysoki stopień niezawodności. Duża masa cylindra odpowiednio rozprasza ciepło, dzięki czemu sprężarka nie przegrzewa się podczas pracy.

Wszelkie przewody doprowadzające i odprowadzające wykonane są z miedzi, co zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE I BEZPIECZEŃSTWO

Kompresor PM-KO-24T polskiej marki POWERMAT to urządzenie przeznaczone do zastosowań lakierniczych (mniejsze elementy / powierzchnie), przedmuchiwania, pompowania, oczyszczania, i tym podobnych czynności. Cennymi atutami naszych kompresorów są niskie koszty eksploatacyjne, wielozadaniowość, precyzja i wysoka kultura pracy.

Regulator ciśnienia

Urządzenie posiada 2 wyjścia na europejskich szybko-złączach standaryzowanych "EURO" jedno z wyjść jest regulowane za pomocą zintegrowanego reduktora pokazując na manometrze ciśnienie robocze. Drugie wyjście podaje pełne ciśnienie ze zbiornika, manometr pokazuje wtedy aktualne ciśnienie w zbiorniku.

Zawór bezpieczeństwa i wyłącznik ciśnieniowy

Wyłącznik ciśnieniowy ustawiony jest na ciśnienie maksymalne 8 bar, gdy ciśnienie w zbiorniku osiągnie tę wartość sprężarka się wyłącza, ponowne załączenie następuje, gdy ciśnienie w zbiorniku spadnie poniżej 6 bar.

Bezpieczeństwo przypadku awarii / zablokowania wyłącznika ciśnieniowego zapewnia certyfikowany zawór bezpieczeństwa. Który zadziała w przypadku przekroczenia bezpiecznej wartości ciśnienia w zbiorniku, upuszczając nadmiar w razie potrzeby.

JAKOŚĆ WYKONANIA

Zbiornik kompresora jest ocynkowany zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Butla wyposażona jest w zawór spustowy, który umożliwia spuszczenie nagromadzonej wody, co chroni ją przed korozją.

MOBILNOŚĆ

Mobilność urządzenia zapewniają koła jezdne wykonane z wytrzymałego tworzywa termo-utwardzanego pokrytego odporną na ścieranie gumową powłoką.

Dodatkowy uchwyt transportowy ułatwia przemieszczanie kompresora po obszarze roboczym.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Podczas transportu w niewłaściwej pozycji, olej sprężarkowy może przedostawać się przez filtry powietrza, co często powoduje problemy z prawidłowym działaniem urządzenia. Dbając o naszych klientów i ich sprzęt, kompresory oferowane przez naszą firmę nie są zalane olejem, co zapewnia ich bezpieczny transport.

Olej jest dostarczany w osobnej butelce, w odpowiednio odmierzonej ilości na pierwsze użycie.

 


Projekt i wdrożenie: INTLE | Copyrights by P.H. Powermat T.M.K. Bijak Sp. J.